Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-08-15 23:52:41

Autounfall

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-09
Posty: 2
Punktów :   

kiedy pojawią się wyniki na Waszej stronie?

kiedy pojawią się wyniki  maratonu z 15.08.2010 na Waszej stronie?

Offline

 

#2 2010-08-16 18:12:01

elcoyotto

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-12
Posty: 2
Punktów :   

Offline

 

#3 2010-08-16 21:33:29

rodman

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-21
Posty: 4
Punktów :   

Re: kiedy pojawią się wyniki na Waszej stronie?

ogromne gratulacje dla Pani Karoliny Dopierały z 2 Koła - na pierwszej bramce 11 minut za mną a na drugiej pętli - ODLOT !!!!! ładuje mi jak dziecku 17 minut )))) !!!!!!

jechała TAK SZYBKO, że nawet nie zauważyłem kiedy mnie wyprzedziła, hehehehehe
z taką Pani formą Maja Włoszczowska powinna się bać

grunt to mieć tupet .....

Offline

 

#4 2010-08-16 22:00:08

andrew

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 2
Punktów :   

Re: kiedy pojawią się wyniki na Waszej stronie?

dobre jest też to że zwyciezca dystansu mega (i kolejna czwórka) na pierwszym punkcie kontrolnykm byli 10min za A. Kaizerem (13-17 miejscu open na mega) a poźniej odcinek do mety przejechali 2min szybciej niż pan Andrzej od swojego drugiego punktu kontrolnego do mety. Pogratulować formy i tego że sędziowie w ogóle pozwolili im wyjśc na podium ;/

a pan który był 2 open na giga widze żę też od drugiego punktu kontrolnego do mety  nadrobił do pana Andrzeja 2 min

Ostatnio edytowany przez andrew (2010-08-16 22:20:33)

Offline

 

#5 2010-08-17 10:43:20

rodman

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-21
Posty: 4
Punktów :   

Re: kiedy pojawią się wyniki na Waszej stronie?

szybciej od Andrzeja K. ? to akurat jest możliwe, on dzień wcześniej jechał Jelenią Górę 2200 w pionie, na maxa, 86 km, nie dziwię się, że robił sobie rozjazd w Hermanowie jakbym miał zapas też bym poluzował cugle, Pan Andrzej będzie wiedział najlepiej, może kiedyś przy okazji rozjaśni mroki tajemnicy Łysej Góry ......
chociaż kontrowersje na zawsze pozostaną ...

sędziowie mają bramki i pomiar z chipa, to ludzie oszukują świadomie lub nie, co świadczy tylko o tym, że trasa nie była jednak dokładnie zabezpieczona w "oszukańczych" momentach .....

natomiast strzałki były wszędzie i jak ktoś chciał jechać uczciwie to MÓGŁ jechać uczciwie ....
pozdrower !

Offline

 

#6 2010-08-17 12:38:29

andrew

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 2
Punktów :   

Re: kiedy pojawią się wyniki na Waszej stronie?

tak ale zawodnicy o których pisze nie jechali szybciej tylko od Kaizera ale również w stosunku do innych zawodników. Zwróć uwagę że mieli oni do innych strate nawet po 5 min a potem w ciagu 40min na mecie znaleźli się przed nimi. Poza tym trochę się już scigam i mogę się założyć że Kaizer jechał cały dystans równo (chociażby dlatego że w stosunku do innych wyrabiał mniej wiecej taką samę przewagą na każdym odcinku) Gdyby tacy "kolarze" mieli nadrobić do niego 2 min to musiał by on po prostu stanąć w miejscu ;pp

Offline

 

#7 2010-08-17 12:56:10

Pawel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 1
Punktów :   

Re: kiedy pojawią się wyniki na Waszej stronie?

rodman napisał:

ogromne gratulacje dla Pani Karoliny Dopierały z 2 Koła - na pierwszej bramce 11 minut za mną a na drugiej pętli - ODLOT !!!!! ładuje mi jak dziecku 17 minut )))) !!!!!!

jechała TAK SZYBKO, że nawet nie zauważyłem kiedy mnie wyprzedziła, hehehehehe
z taką Pani formą Maja Włoszczowska powinna się bać

grunt to mieć tupet .....

Mam dokładnie to samo. Pani Dopierała dojechała zaraz przede mną
Pierwszy checkpoint zaliczyłem 7 minut szybciej niż Ona, od tego czasu do samej mety nikt mnie nie wyprzedził, a na drugim checkpoincie zdarzył się CUD i Pani Karolina 5 minut szybciej ode mnie. Na mecie 1 minuta szybciej

Gdzieś była dziura i wydaje mi się, że wiem gdzie. Na zjeździ w okolicy Żerkowa. Było z górki, później w lewo i od razu w górę. Wydaje mi się ,że niektórzy zjechali w dół i wyjechali w Żerkowie obok dwóch strażaków. Z mapy by się zgadzało.
Mniej więcej -3km przez taki skrót. Jeśli ktoś ryzykował jazdę właśnie tam, to albo wiedział, że jest to skrót i dobrze przestudiował trasę np. dzień wcześniej, albo zrobił to nieświadomie.  Wielka kucha organizatora, że do czegoś takiego doszło.

Ostatnio edytowany przez Pawel (2010-08-17 12:56:27)

Offline

 

#8 2010-08-18 15:46:59

dar

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: kiedy pojawią się wyniki na Waszej stronie?

witam
Pierwszych 5 zawodnikow w Mega powinno byc  zdyskwalifikowanych
poniewaz za punktem kontrolnym w Zerkowie skrocili sobie trase i pojechali prosto zamiast zrobic runde.
Najlepsze jest to ze zaden sedzia tego nie zauwazyl, a laik by sie polapal patrzac na wyniki i miedzyczas.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.blekitniglowczyce.pun.pl www.2008menedzer.pun.pl www.menedzerskoki.pun.pl www.forumawf.pun.pl www.logistykaw.pun.pl